Rekreacje

Woodstock 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga ogromne tłumy fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz ilość osób zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu waha się między 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, poddać się medytacji lub zgłębiać wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w przepięknej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Zostaw komentarz