Sport

Betclic kod promocyjny

Bukmacherskie zakłady - jak opisać czym są?


Obstawianie zakładów sportowych polega na typowaniu czy zajdzie wybrane wydarzenie, z reguły z dziedziny sportu ale nie tylko. Więc w internetowych zakładach siedzi obstawiający, inaczej część obstawiająca wynik, a z drugiej operator - podmiot, który zatwierdza zakład na określonych przez niego regułach. Najbardziej popularne zakłady zawierane będą na mecze piłki nożnej, siatkówki lub tenisa.


W którym miejscu rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich?


Etapem pierwszym okazuje się być wybór bukmachera.


Należałoby brać pod uwagę to, że w Polsce działa ustawa hazardowa, która mówi, że zakłady online mogą organizować tylko i wyłącznie postępujący według prawa operatorzy, z zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Założenie nowego konta i jego weryfikacja przez operatora to więc początkowy i musowy krok. Gdy chcemy zdecydować się na to, że z typowania zamierzamy mieć spore wygrane, należałoby pomyśleć o zawieraniu zakładów z określonej dziedziny zdarzeń, określonej dyscypliny sportowej albo typu zakładów, jak na przykład zakłady live. Tego typu specjalizacja to jednocześnie poprawniejsze monitorowanie statystycznych wyników, bardziej dokładne spostrzeżenia i co za tym stoi na większe profity w internetowych zakładach.


Jaką metodą obstawić swój własny zakład przez stronę bukmachera?


Każdy typer, wybierając wybrane wydarzenie sportowe stawia daną sumę, którą może wydać, aby wygrać określoną kwotę pieniędzy. Kwotę tę określamy jako stawką w zakładzie bukmacherskim. Operator akceptujący zakład określa kurs po którym dane wydarzenie zostanie później liczone. Tak zwany kurs okazuje się określeniem prawdopodobieństwa powstania wydarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu określa prawdopodobną wygraną czy też przegraną. Typując zakłady można więc nieźle zdobyć pieniądze, poprawnie typując dany zakład czy też przegrać postawione pieniądze w przegranym typie.


betclic kod promocyjny online


Stawianie zakładów w trakcie


Obstawianie z meczów live to najbardziej ceniona i jedna z ulubionych form stawiania przez klientów firm bukmacherskich. Dzięki niej możliwe jest typowanie w czasie rozgrywania danego spotkania piłkarskiego. Jest to ciekawy rodzaj obstawiania, którą mają operatorzy zakładów. Dzięki obstawianiu na żywo możemy w tym samym czasie przeżywać zdarzenie na żywo i szybko kontrolować i reagować na zajścia zawierając swoje typy.

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz