Sport

Dopiero po ostatniej rundzie sezonu będziemy znać zdobywcę mistrzostwa świata Formuły 1! Pierwsza pozycja Lewisa Hamiltona a także wspaniałe doznania podczas GP Arabii Saudyjskiej!

Został już tylko jeden wyścig do skończenia aktualnie trwającego sezonu F1, a wielbiciele dyscyplin motorowych dalej nie poznali odpowiedzi na najbardziej istotne zagadnienie. Od wielu sezonów nie przytrafiło się tak w w zmaganiach w F1, żeby zwycięzce światowych mistrzostw wyłonić dopiero razem z zakończeniem finałowego wyścigu sezonu. W tym kontekście trwający obecnie sezon jest z całą pewnością wyjątkowy. Należy mieć świadomość, że w tym sezonie tylko dwóch zawodników się liczyło podczas walki o tytuł mistrzowski. Oczywiście tu mówimy o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG oraz Verstappenie z zespołu RB Racing. W dalszym ciągu rządzący mistrz świata spotkał w trwającym aktualnie sezonie rywala, który potrafi z nim walczyć. Hamilton miał możliwość, żeby wyrównać się liczbą punktów z kierowcom z Holandii w trakcie trwania Grand Prix Arabii Saudyjskiej i rzeczywiście ta misja mu się udała. O zdobyciu tytułu mistrza świata Formuły 1 dzięki rezultatom tego wyścigu będzie decydować ostatnie starcie tego sezonu.

Forma wcześniej wspomnianych zawodników w trwającym aktualnie sezonie była niesamowita i to bez żadnych wątpliwości. Ci dwaj kierowcy od pierwszego wyścigu bardzo mocno odskoczyli pozostałym zawodnikom i udowodnili im, kto naprawdę może mieć nadzieję w batalii o tytuł mistrza świata F1. Kierowcy z innych stajni mieli szansę tylko oglądać ich potyczki o najwyższe miejsca a także myśleć o tym kto z nich ostatecznie sięgnie po mistrzowski tytuł Formuły 1. W trakcie trwającego aktualnie sezonu było mnóstwo niesamowitych doznań i naprawdę często miały miejsce kolizje pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi kierowcami i trzeba mieć tego świadomość. Obaj zawodnicy pomimo gigantycznych emocji mówią o sobie z wzajemnym poszanowaniem i zaznaczają, że w nadchodzącym wyścigu triumfować będzie najlepszy zawodnik. To, że rywalizacja o mistrzowski tytuł F1 rozwiąże się dopiero podczas podczas wyścigu w Abu Dhabi jest z całą pewnością niezwykły dla każdego fana Formuły 1. Ostatni wyścig w tym sezonie Formuły 1 może nam zapewnić wiele emocji i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Zostaje nam więc jedynie oczekiwać na finalne rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma perfekcyjnymi kierowcami.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz