Sport

Fantastyczny wynik w pierwszej rundzie turnieju Europa League! Warszawska Legia zwyciężyła Spartak z Moskwy i przejęła prowadzenie w klasyfikacji grupy C!

piłkarskie zespoły z Polski naprawdę rzadko zapewniają swoim sympatykom radosne doznania w europejskich zmaganiach i nie podlega wątpliwości to. Co roku kluby z PKO Ekstraklasy bardzo szybko przegrywają w eliminacyjnych zmaganiach i kończą swoją przygodę w europejskich zmaganiach i jesteśmy przyzwyczajeni do tego. W trwającym w tej chwili sezonie piłkarscy sympatycy z Polski mogli być jednak delikatnie mocniej ucieszeni z formy drużyn piłkarskich. Finalnie wyłącznie Warszawska Legia dotarła do grupowych zmagań rozgrywek europejskich, ale reszta zespołów w trakcie potyczek kwalifikacyjnych radziła sobie naprawdę nieźle. Dzisiejszego dnia jednak chcielibyśmy się skupić na dyspozycji Legii z Warszawy, która podczas wieczoru w środę rozpoczęła batalię w rozgrywkach grupowych Ligi Europejskiej. W pierwszym starciu fazy grupowej przeciwnikiem był Spartak Moskwa, a więc niezwykle solidny klub z Rosji.

Bardzo dużo dziennikarzy sportowych przed tym spotkaniem jednogłośnie twierdziło, iż Legii Warszawa niesamowicie ciężko będzie powalczyć o jakieś punkty. Przed tym spotkaniem moskiewski Spartak wydawał się rywalem znacznie bardziej mocniejszym i mistrz Ekstraklasy musiał się bardzo starać, żeby zdobyć chociaż remis w tym pojedynku. Jednak sytuacja podczas meczu prezentowała się zdecydowanie inaczej, co bez wątpienia jest bardzo dobrą nowiną dla sympatyków piłkarskich z naszego kraju. Piłkarze szkoleni przez Michniewicza od początku spotkania zgotowali gospodarzom i w paru sytuacjach byli blisko zdobycia gola. Piłkarze Spartaka z Moskwy bez żadnych wątpliwości byli bardzo zadziwieni tym, w jaki sposób ten pojedynek rozegrali piłkarze Legii. Niesamowicie rozsądna była taktyka Legii z Warszawy i można było w niej zobaczyć koncepcję na ten mecz. W sytuacji, gdy na tablicy wyników wybiła 90. minuta starcia mogło się wydawać, że mecz zostanie zakończone wynikiem remisowym. W doliczonym przez sędziego czasie jednak gracze Legii z Warszawy zorganizowali niezwykłą kontrę, która zakończyła się trafieniem dla drużyny gości strzelonym przez Lirima Kastratiego. Gracze Spartaka jeszcze starali się ustrzelić gola, jednakże nie wystarczyło im paru minut i to zawodnicy mistrza rozgrywek polskich mogli celebrować wygraną.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz