Sport

Górnik pokonuje zawodników Legii rezultatem 1 do 0! Następny pokaz przeciętnej dyspozycji Legii z Warszawy w naszej Ekstraklasie!

W aktualnym sezonie polskiej Ekstraklasy warszawska Legia prezentuje się poniżej oczekiwań i nie da się tego ukryć. Dobrze wziąć pod uwagę, że zawodnicy Legii Warszawa to aktualni mistrzowie Ekstraklasy, a w chwili obecnej zajmują miejsce w strefie spadkowej. Fatalną passę piłkarzy Legii miało w końcu skończyć, lecz i tym razem zabrakło szczęścia do tego, by ugrać punkty. Od początku tego spotkania piłkarze z Zabrza wyglądali na genialnie przygotowanych i w pierwszej części Legia z Warszawy nie była w stanie stawić im czoła. Zawodnicy z Zabrza po pierwszej części spotkania prowadzili wynikiem dwa do zera i wszystko na to wskazywało, że to będzie następna z kolei przegrana Legii z Warszawy. Jednak na początku następnej połowy spotkania gracze Legii wzięli się do pracy i byli w stanie doprowadzić do remisu. Wówczas zgromadzeni na obiekcie wielbiciele piłkarscy mogli mieć nadzieje na fantastyczne emocje w końcówce pojedynku.

I rzeczywiście ostatnie minuty tego starcia były naprawdę emocjonujące. Głównie z powodu gry zawodników Górnika, którzy na koniec wygrali ten pojedynek. Bramkę dającą zwycięstwo zdobył w końcówce Kubica, który potrafił wykorzystać świetne dogranie od Janzy Erika. Trzeba także zdawać sobie sprawę z faktu, iż swoje premierowe trafienie po przenosinach do naszej Ekstraklasy ustrzelił mistrz świata z roku 2014, czyli Podolski Lukas. to była niesamowita chwila dla tego zawodnika i do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Natomiast Legia z Warszawy poniosła porażkę 7 mecz pod rząd i aktualnie znajduje się na siedemnastej pozycji w ligowej klasyfikacji. To jest niesamowicie kiepski wynik, jak na obecnego mistrza Polski i trzeba zwrócić na to uwagę. Jeśli gracze warszawskiej Legii mają ambicję ciągle rozgrywać mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej to muszą powrócić do najlepszej formy. Mistrz polskich rozgrywek w przeciwnym wypadku niespodziewanie zdegradowany zostanie do ligi niżej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz