Sport

Imponujący triumf mistrza holenderskiej Eredivise w rozgrywkach Ligi Mistrzów! Piłkarze klubu niemieckiego byli bezradni i w rozrachunku końcowym przegrali wynikiem zero do czterech!

Bardzo dobry mecz mieli możliwość podziwiać wielbiciele piłki nożnej zasiadający na obiekcie w Amsterdamie. Na swoim obiekcie miejscowy Ajax podejmował na wieczór we wtorek Borussię Dortmund, a więc naprawdę mocną drużynę z niemieckiej ligi. Na starcie rozsądnie wspomnieć o tym, iż Ajax Amsterdam świetnie zaczął rywalizację w obecnej edycji Pucharu Europy. Mistrzowie holenderskiej ligi przed meczem we wtorek mieli na swoim koncie dwie wygrane i w pojedynku z BVB ich zamierzeniem kolejny raz były trzy punkty. Tym razem jednak miało nie być tak łatwo, ponieważ zawodnicy Borussii Dortmund także mieli ochotę na komplet punktów podczas tego meczu. Warto jednak podkreślić, iż w tym spotkaniu było bardzo ciężko określić faworyta do zwycięstwa. Obie drużyny posiadały wyrównane szanse i wszystko miało się rozstrzygnąć w trakcie dziewięćdziesięciu minut. Z pewnością mało kto oczekiwał tak miernego spotkania ze strony Borussii Dortmund i jednocześnie tak fenomenalnego występu zawodników mistrza rozgrywek holenderskich.

Dla fanów niemieckiej ekipy rzeczywistość okazała się niezwykle bezlitosna. Znacznie korzystniej od swoich rywali od pierwszych minut tego spotkania wyglądali gracze mistrza ligi holenderskiej. Będący w fenomenalnej dyspozycji w aktualnym sezonie Haaland Erling był w trakcie tego pojedynku całkowicie bezradny i nie był w stanie odszukać drogi do bramki oponenta. Z kolei Holenderski Ajax był niesamowicie skuteczny, czego idealnym argumentem jest końcowy wynik meczu. Wynikiem cztery do zera triumfowali Piłkarze zespołu mistrza Holandii i takim sposobem mogli się umocnić na prowadzeniu w grupowych rozgrywkach. Z całą pewnością to zwycięstwo może ich przybliżyć do awansowania do zmagań w pucharowej fazie, która będzie się odbywać po zimowej przerwie. Do rewanżowego starcia, które rozgrywane będzie na ich terenie zawodnicy BVB mają czternaście dni na przygotowanie się. To na pewno będzie okazja do tego, żeby choć delikatnie odkuć się za nieprzychylny rezultat na stadionie w Amsterdamie. Sympatycy piłki nożnej z Europy są zafascynowani formą pokazywaną przez zawodników trenera Ten Haga i zaczynają mieć nadzieję w powtórkę wyniku z edycji 2018/2019, kiedy to to Ajax dostał się aż do 1/2 finału Ligi Mistrzów pokonując po drodze wiele faworyzowanych ekip.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz