Sport

Kilku reprezentantów odstrzelonych od składu Polski! Selekcjoner Paulo Sousa zaprezentował na początku tygodnia listę zawodników drużyny narodowej na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

O grze w rozgrywkach rangi mistrzowskiej myśli duża ilość młodych chłopców, których życiowym celem są występy profesjonalne w nożną piłkę. Nikogo nie powinno dziwić to, że futbol to aktualnie najchętniej oglądana sportowa dyscyplina na całym świecie. Chłopaki od młodych lat rywalizują o to, aby kiedyś rozgrywać spotkania na najwybitniejszych stadionach piłki nożnej światowej. Musisz jednak o tym wiedzieć, iż droga do stania się profesjonalnym graczem nie jest prosta i obliguje do ogromnej liczby poświęceń. Młodzi chłopcy, którym się udało dlatego pobudzają niezwykle często animozję oraz zarazem podziw w gronie własnych bliskich. Za miesiąc będą startować mistrzostwa Europejskie w futbolu, w których będą walczyć 24 ekipy. Oznacza to bez wątpienia, że na wielbicieli nożnej piłki czekają fantastyczne emocje. Bez cienia wątpliwości staniemy się odbiorcami bardzo dużej liczby trafień a także spotkań piłki nożnej, gdyż turniej Euro 2020 będzie trwać przez miesiąc. W naszym wpisie jednak naszym zamiarem będzie się skonsolidować na polskiej kadrze, ponieważ trener Sousa Paulo przedstawił listę zawodników na pojedynki Starego Kontynentu mistrzostw.

Przedstawianie listy piłkarzy na wielkie zmagania jak na przykład mundial lub europejskie mistrzostwa od długiego czasu potrafi pobudzić wśród fanów nożnej piłki oraz sportowych dziennikarzy wielkie doświadczenie w naszym kraju. Zwykle się przytrafiały w sytuacji jak ta sensacje, które nie każdemu się podobały. Podobnie było w przypadku tych powołań. Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował listę piłkarzy i z pewnością wielkim zdziwieniem był brak w kadrze Grosickiego, który przez bardzo długi czas stanowił siłę ofensywną naszej piłkarskiej drużyny. Od wielu miesięcy piłkarz West Bromwich nie gra w futbol trwale i jest to podstawowym powodem tego, iż trener Sousa nie zechciał powołać Grosika do grupy zawodników drużyny narodowej na mistrzostwa Starego Kontynentu. Szczerze mówiąc posiadamy fenomenalną narodową kadrę, która powalczyć może o cudowny wynik na Euro 2020. Pozostaje nam w takim przypadku wyczekiwać na otwierający mecz mistrzostw Starego Kontynentu, w którym polska drużyna zmierzy się z kadrą Słowaków.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz