Wiadomości

Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego z Eurowizją. Przedstawiona przez Rafała przyśpiewka zbyt słaba na finałowy występ turnieju Eurowizji!

Należy mieć świadomość tego, że Polska najczęściej nie urzekała fanów muzyki w okresie zawodach Eurowizji. Zazwyczaj Polski najpotężniejszym wyczynem jest kwalifikowanie się do finałowego występu, gdzie zdobywaliśmy najdalsze lokaty. Eurowizję odroczono zeszłego roku, gdyż rozprzestrzeniała się pandemia COVID-19, która zastopowała nie wyłącznie Stary Kontynent, lecz także resztę świata. Wysłannikiem Polski w trakcie konkursu Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał marzenie zadziwić smakoszy muzyki piosenką o tytule "The Ride". Mnóstwo reporterów nie było uradowanych z wybrania wysłannika naszego narodu, jednak w finalny rozrachunku do wymiany nie doszło. Na nasze nieszczęście kolejny raz byliśmy zobligowani pożegnać się z turniejem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Brzozowski Rafał, który podczas turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie widowni i dlatego właśnie wyeliminowany został na etapie półmetku 65. konkursu europejskiej piosenki.

Bez wątpienia telewidzowie z naszego kraju są już naprawdę znudzeni tego typu rozrywką. "The Ride" czyli przyśpiewka śpiewana przez Rafała Brzozowskiego była po prostu kiepska i bardzo dobrze zdawać z tego sobie sprawę. W tym utworze nie ma niczego interesującego, co może wprawić w zadowolenie fanów muzyki na Starym Kontynencie. Jest to następna odsłona konkursu Eurowizji, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie jest w stanie dostać się do finałowej fazy. Od wielu lat wybieranie przedstawicieli naszego państwa na konkurs Eurowizji nie idzie nam najlepiej i z pewnością możemy zrozumieć. Musimy w takim wypadku pokładać wiarę w tym, iż w przyszłych latach nasze Państwo będzie mógł wejść do pojedynku finałowego o wygraną w zawodach Eurowizji. Niezwykle ważne w przypadku takiej sytuacji jest to, by wziąć najbardziej utalentowanego piosenkarza, który potrafić będzie zachwycić europejskich widzów. W sytuacji przeciwnej następny raz nie będziemy mieli możliwości do występu finałowego podczas turnieju europejskiej piosenki.

Zmaganie się ze smogiem
Zmaganie się ze smogiem

Tragedia w Afganistanie
Tragedia w Afganistanie

Stan wyjątkowy
Stan wyjątkowy

Zalukaj online
Zalukaj online

Ekino - filmy online
Ekino - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

karta biedronki
karta biedronki

Zostaw komentarz