Sport

Niezwykle trudny mecz polskiej reprezentacji w eliminacjach do katarskich mistrzostw świata! Polscy piłkarze ograli narodową reprezentację Albanii i są znacznie bliżej gry w potyczkach barażowych!

Awansowanie na światowe mistrzostwa dla kibiców piłkarskich ze Starego Kontynentu jest z całą pewnością bardzo kluczowe. Trwające aktualnie eliminacyjne zmagania zostały w tym przypadku wyjątkowo rozegrane później z uwagi na sytuację z COVID-19 z poprzedniego roku. Polska reprezentacja piłkarska zainaugurowała rywalizację w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze ze świeżym szkoleniowcem Sousą, którego zadaniem było wytrenować zespół do walki o awans na rozgrywane w przyszłym roku światowe mistrzostwa w Katarze. Początek zmagań w eliminacjach dla drużyny narodowej Polski nie był wyjątkowo udany, jednakże najważniejsze jest to, iż daliśmy radę ugrać parę istotnych punktów. Albańska kadra narodowa, która przed pierwszy gwizdkiem w tym meczu była o jedno miejsce wyżej w klasyfikacji naszej grupy była podczas wtorkowego wieczoru przeciwnikiem polskiej drużyny. W praktyce oznaczało, iż zawodnicy z Polski powinni ugrać trzy punkty, jeżeli wciąż chcieli marzyć o promocji na katarskie mistrzostwa świata.

start tego pojedynku był bardzo równe i ciężko było wskazać faworyta do triumfu i należy wziąć pod uwagę ten fakt. Pierwsza połowa starcia zakończyła się wynikiem 0:0, co na pewno było znacznie korzystniejszą okolicznością dla kadry Albanii. W drugiej części forma polskich graczy wyglądała o wiele korzystniej i byliśmy zdecydowanie bliżej strzelenia trafienia. W końcowym rozrachunku to polska narodowa drużyna dała radę strzelić bramkę i wyjść na prowadzenie w trakcie tego spotkania. Widowiskowe podanie Mateusza Klicha sfinalizował Świderski, który na placu gry pojawił się w drugiej części spotkania. Selekcjoner Sousa Paulo kolejny raz zaprezentował, iż potrafi wprowadzać graczy z rezerwy w trakcie pojedynku. Na kilka minut starcie musiało zostać przerwane przez wzgląd na bandyckie reakcje sympatyków z Albanii. Jednak po wznowieniu pojedynku obraz gry nie uległ zmianie i to piłkarze z Polski mogli cieszyć się z powodu zwycięstwa. Wynik 1 do 0 na wyjeździe to wyśmienita wieść w kontekście rywalizacji o promocję do mundialu. Narodowa kadra Polska jest na ten moment na lokacie numer dwa i kwestia awansu do zmagań barażowych jest zależna wyłącznie od naszych piłkarzy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz