Sport

Reprezentanci Brazylii mogą być pewni wyjazdu na mistrzostwa, gdyż zwyciężyli kadrę narodową Kolumbii rezultatem 1:0! Kadra narodowa Brazylii właśnie zapewniła sobie awans do mundialu w Katarze!

Sympatycy piłkarscy ze Starego Kontynentu świetnie zdają sobie sprawę z tego, iż brazylijska narodowa drużyna to jedna z najlepszych piłkarskich ekip. Co jakiś czas możemy usłyszeć o utalentowanym chłopaku, który ma wielką szansę na przeżycie sporej kariery piłkarskiej i wywodzi się on akurat z Brazylii. Kraj ten puścił na cały świat bardzo dużą liczbę piłkarzy, którzy uszczęśliwiali serca sympatyków futbolu z całej Europy. Brazylijska narodowa drużyna ma mocny skład w obecnej chwili, który bez wątpienia będzie w stanie walczyć o najwyższy stopień podium na katarskim mundialu, które odbywać się będą w roku 2022. Warto przyznać to, że gracze drużyny narodowej Brazylii fenomenalnie przebrnęli przez eliminacje do mistrzostw świata w Katarze. W czwartek wieczorem mieli możliwość przypieczętować sobie promocję na mundial, jednakże potrzebowali do tego triumfu z reprezentacją Kolumbii. W czwartek, jednakże do tego potrzebowali zwycięstwa z kadrą Kolumbii. Za sprawą tego, że reprezentanci Brazylii bardzo dobrze sobie poradzili z tym przeciwnikiem mogą świętować wywalczenie miejsca na mundialu.

Reprezentacja narodowa Brazylii w tej chwili trwających eliminacyjnych zmaganiach do światowego czempionatu w Katarze raz utraciła komplet punktów. To właśnie w rozgrywce z kolumbijską drużyną, które zostało zakończone rezultatem 0 do 0 to miało miejsce. Kiedy przyszedł czas na spotkanie rewanżowe po raz kolejny zawodnicy z Brazylii byli faworytem. Na stadionie w Sao Paulo ten pojedynek rozegrany został i brazylijscy reprezentanci byli bardzo zmobilizowani, by zwyciężyć swoich rywali. Finalnie piłkarze z Brazylii dali radę strzelić rozstrzygającą bramkę, chociaż naprawdę długo utrzymywał się na tablicy remisowy rezultat. Paqueta, który otrzymał niezwykłe podanie od najlepszego piłkarze Brazylii Neymara zdobył bramkę, która przypieczętowała wygraną w trakcie tego pojedynku. Drużyna Brazylii w ten sposób została pierwszą ekipą z południowej Ameryki, która zapewniła sobie wyjazd na mundial w Katarze. Eliminacyjne rozgrywki dobiegają końca i już niedługo będziemy znali komplet zespołów, które powalczą o puchar mistrzów świata i należy zdać sobie z tego sprawę.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz