Sport

W spotkaniu otwarcia światowego czempionatu Reprezentacja Kataru przegrała z kadrą Ekwadoru w inauguracyjnym meczu światowych mistrzostw wynikiem 0:1!

Mistrzostwa świata to impreza piłkarska, która odbywa się raz na 4 lata. Z pewnością sympatycy piłki nożnej z całej świata czekają z utęsknieniem na pierwsze spotkanie mistrzostw świata. Nie inaczej było w przypadku światowych mistrzostw w Katarze, który wystartował w ten weekend. Oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw, która prezentowała się doskonale poprzedzała inauguracyjne spotkanie. Jednak później przyszła pora na futbol i wielbiciele piłki nożnej zgromadzeni na trybunach a także przez odbiornikami oczekiwali świetnego widowiska. Piłkarze reprezentacji Ekwadoru błyskawicznie zdobyli bramkę i już od pierwszego gwizdka emocji nie brakowało. Już w 3 minucie do bramki trafił Valencia i mogło się zdawać, że narodowa kadra Kataru będzie miała naprawdę ciężko w tym pojedynku. Jednak arbiter tego meczu postanowił przeanalizować za pomocą systemu VAR prawidłowość tego trafienia i okazało się, iż w chwili zagrania zawodnik znalazł się na spalonym. W tym przypadku gospodarze mistrzostw świata mieli więc wiele szczęścia.

Kadra Ekwadoru nie planowała zaprzestać ataków mimo anulowania pierwszego trafienia. Zawodnicy kadry Ekwadoru ruszyli do ataku i cały czas kontrolowali przebieg tego pojedynku. Kilka minut później w akcji oko w oko z golkiperem zespołu Kataru znalazł się gracz reprezentacji Ekwadoru i został sfaulowany przez niego. Sędzia nie zastanawiał się ani chwili i wskazał na karnego, a golkiperowi pokazał żółtą kartkę. Karnego na gola zmienił napastnik reprezentacji narodowej Ekwadoru Emmer Valencia. Słabo wobec swoich rywali prezentowała się kadra Kataru. Nie było widać pomysłu na ten mecz, a golkiper reprezentacji Ekwadoru przez większą część spotkania był bezrobotny. Na kwadrans przed końcem I części wpadła druga bramka dla reprezentacji narodowej Ekwadoru, a autorem znowu był Enner Valencia. Podczas I części spotkania nie mieliśmy szansy oglądać już więcej trafień. W trakcie drugiej połowy oba zespoły zdecydowanie obniżyły rytm i na boisku działo się mało. Ten pojedynek finalnie skończył się rezultatem dwa do zera dla Ekwadoru, która niesamowicie zaczęła mundial. Natomiast drużyna Kataru jest w tym momencie w ciężkiej sytuacji i może mieć kłopot z zakwalifikowaniem się do kolejnej fazy mistrzostw.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

 Barcelona przegrała.
Barcelona przegrała.

Zostaw komentarz